Omegle Chat

Więcej zabawy niż ruletka na czacie

Bezpieczny, szybki, inteligentny czat tekstowy i wideo oparty na rekomendacjach AI z oceną 5 gwiazdek.

ZACZĄĆ ROZMAWIAĆ
Potwierdzam, że przeczytałem i zgadzam się z Umowa dotycząca warunków użytkowania oraz Polityka prywatności . potwierdzam I mam co najmniej 18 lat i osiągnąłem pełnoletniość w miejscu zamieszkania.

Czat z kamery internetowej

Łącz ludzi z całego świata za pomocą kamery internetowej, czatu wideo Facetime i odrzucaj fałszywe zdjęcia. Możesz także rozmawiać na czacie wideo z ludźmi w różnych krajach i językach w zaledwie kilka minut i podróżować po świecie bez wychodzenia z domu. W systemie Mac OS możesz także używać iPhone'a jako aparatu i przełączać się między przednim i tylnym aparatem, co jest bardzo wygodne w użyciu.

Czat tekstowy

Odrzuć wszystkie roboty, nasza sztuczna inteligencja zidentyfikuje i odfiltruje wszystkie roboty, wszyscy uczestnicy muszą być prawdziwymi ludźmi, nie marnuj czasu. Jednocześnie mamy wbudowaną funkcję tłumaczenia językowego, nawet gdy spotykamy osoby posługujące się różnymi językami, możemy komunikować się bez przeszkód. Czat tekstowy jest u nas bezpłatny, podobnie jak automatyczne tłumaczenie.

Czat Ruletka

Przy ponad 100 000 dziewczyn online, średnio 2S pasuje do następnej, prawie 10 milionów dopasowań dziennie. Polecimy Ci najbardziej odpowiedniego nieznajomego zgodnie z Twoimi upodobaniami, bez względu na to, czy jesteś chłopcem, dziewczyną, parą. Obsługujemy logowanie do Facebooka, logowanie do Google, a nawet logowanie do Apple. Po utworzeniu konta wszystkie informacje o czacie oraz informacje o znajomych będą zapisywane na serwerze synchronicznie, oczywiście możesz je usunąć ręcznie, dodatkowo możemy również przesyłać wiadomości do Twojej przeglądarki, nawet po zamknięciu naszej strony. JESTEŚMY NAJLEPSZĄ ALTERNATYWĄ DO RULETKI NA czacie, JESZCZE LEPSZĄ SAMĄ CHATROULETTE.