Omegle Chat

Sohbet ruletinden daha eğlenceli

5 yıldızlı, güvenli, hızlı, AI akıllı öneri tabanlı metin ve görüntülü sohbet.

SOHBETİ BAŞLAT
okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum Kullanım Koşulları Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası . onaylıyorum ben en az 18 yaşındayım ve yaşadığım yerde reşit olma yaşına ulaştım.

Web Kameralı Sohbet

Web kamerası, facetime görüntülü sohbet yoluyla dünyanın her yerinden insanları birbirine bağlayın ve sahte fotoğrafları reddedin. Ayrıca farklı ülke ve dillerdeki insanlarla sadece birkaç dakikada görüntülü sohbet edebilir ve evinizden çıkmadan dünyayı dolaşabilirsiniz. Mac OS için iphone'unuzu kameranız olarak da kullanabilir ve ön ve arka kameralar arasında geçiş yapabilirsiniz, bu da kullanımı çok uygundur.

Yazılı sohbet

Tüm robotları reddedin, yapay zekamız tüm robotları tanımlayacak ve filtreleyecektir, tüm katılımcılar gerçek kişiler olmalıdır, zamanınızı boşa harcamayın. Aynı zamanda, yerleşik dil çeviri işlevine sahibiz, farklı dillere sahip insanlarla tanıştığımızda bile engel olmadan iletişim kurabiliyoruz. Metin sohbeti bizde ücretsiz, otomatik çeviri de öyle.

Chat Roulette

100.000'den fazla çevrimiçi kızla, ortalama 2S bir sonraki maç, günde yaklaşık 10 milyon maç. Erkek, kız, çift fark etmeksizin beğenilerinize göre size en uygun yabancıyı önereceğiz. Facebook girişini, Google girişini ve hatta Apple girişini destekliyoruz. Bir hesap oluşturduktan sonra, tüm sohbet bilgileri ve arkadaş bilgileri senkronize olarak sunucuya kaydedilecektir, elbette bunları manuel olarak silebilirsiniz, ayrıca web sitemizi kapattıktan sonra bile tarayıcınıza mesajlar gönderebiliriz. BİZ EN İYİ SOHBET RULET ALTERNATİFİZ, SOHBET RULETİN KENDİNDEN DAHA İYİ.