BEDAVA
ANONİM

SOHBET UYGULAMASI

Yabancılarla anonim sohbetin keyfini çıkarın. Anonim sohbet uygulamamızı ücretsiz deneyin. bizim rastgele görüntülü sohbet sitesi, dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışmayı kolaylaştırıyor!

SOHBETİ BAŞLAT
okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum Kullanım Koşulları Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası . ben en az 18 yaşında olduğumu ve yaşadığım yerde reşit olduğumu onaylıyorum.
Gerçekten Anonim

Çevrimiçi sosyal söz konusu olduğunda, sizi en çok ne rahatsız eder? Gizlilik sızıntısı mı? Konu eksikliği? Sosyal fobi yoksa utanç mı? Bak ne diyeceğim, tüm bu problemler Heyy tarafından kolayca çözülebilir - gerçekten anonim ve MASKE arkasına gizlenmiş yeni insanlarla bağlantı kurabileceğiniz güvenli görüntülü sohbet uygulaması! maskelemenize yardımcı olur gizli kimliğiniz, çevrimiçi arkadaşlar edinin ve yeni insanlarla tanışın. Şimdi arkadaşlarınızla ve rastgele yabancılarla konuşun benzer şekilde, sırları paylaşın ve keşfedin, özgürce fısıldayın ve dedikodu yapın ve ücretsiz flörtün tadını çıkarın ... özel olarak hepsi anonimliği kaybetmeden.

Cinsiyet Filtresi

Aradığınız kişiyi bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Cinsiyetinizi bulmak için cinsiyet filtresiyle rastgele bir arama başlatmanız yeterlidir. en iyi eşleşme. Sadece kızlarla veya erkeklerle sohbet etmek istiyorsanız, Cinsiyet bölümünden belirli bir cinsiyet seçebilirsiniz. Filtrele.

Güvenli

AI sistemi, sohbet kuralları ihlallerini otomatik olarak izler, 7/24 moderasyon sistemimiz de var! Ne zaman canlı rastgele görüntülü sohbetinizde eşleşmenin tadını çıkarıyorsunuz, kötü davranış olduğunda ekran bulanıklaşacak AI sistemi tarafından izlenir. Birinin uygunsuz davrandığını fark ederseniz, onu rapor edin ve artık profillerini göremez veya onlarla eşleşemez. Güvenli ve sağlıklı bir yapı oluşturmaya odaklanıyoruz herhangi bir uygunsuz davranış olmadan topluluk. Böylece kendi güvenliğiniz için endişelenmenize gerek kalmaz.

Ücretsiz Sohbet

Heyy'de görüntülü aramalar tamamen ücretsizdir. Birden fazla kültürden yeni insanlarla tanışabilirsiniz. ücretsiz canlı rastgele görüntülü sohbet ve görüntülü arama, ücretsiz sesli sohbet ve ücretsiz metnin benzersiz deneyimi sohbet!

Canlı Çeviriler

Uygulama sizi dünyanın her yerinden yeni arkadaşlarla buluşturur. Ana dilinizde konuşmaktan ve sohbet etmekten çekinmeyin dil, çünkü tüm konuşmalar gerçek zamanlı olarak çevrilebilir. Artık dil sınırları yok!

Her Platforma Hoş Geldiniz

Heyy uygulamamızın mükemmel bir tamamlayıcısı olarak, web tarayıcısı tabanlı uygulamanın lansmanını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. sohbet platformu. Artık nerede olursanız olun yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.