БЕЗКОШТОВНО
АНОНІМНО

ПРОГРАМА ДЛЯ ЧАТУ

Насолоджуйтеся анонімним спілкуванням з незнайомцями. Спробуйте нашу програму для анонімного чату безкоштовно. Наш випадковий сайт відеочату дозволяє легко знайомитися з новими людьми по всьому світу!

ПОЧНІТЬ Спілкуватися
Я підтверджую, що прочитав і погоджуюся з Угода про умови використання і Політика конфіденційності . я підтвердити, що мені виповнилося 18 років і я досяг повноліття за місцем проживання.
Справді анонімно

Що вас найбільше турбує, коли справа доходить до соціальних мереж? Витік конфіденційності? Брак тем? Соціальна фобія чи збентеження? Скажу вам що, усі ці проблеми можна просто вирішити за допомогою Heyy - справді анонімного і безпечний додаток для відеочату, у якому ви можете спілкуватися з новими людьми, прихованими за МАСКОЮ! Це допомагає маскуватися свою таємну особу, заводьте друзів в Інтернеті та знайомтеся з новими людьми. Тепер поговоріть з друзями та випадковими незнайомцями однаково, діліться та відкривайте таємниці, вільно шепочіть і пліткуйте, а також насолоджуйтесь безкоштовними побаченнями... все приватно не втрачаючи анонімності.

Фільтр за статтю

Ми полегшуємо пошук того, кого ви шукаєте. Просто почніть випадковий виклик із гендерним фільтром, щоб знайти свою найкращий матч. Якщо ви хочете спілкуватися лише з дівчатами чи хлопцями, ви можете вибрати конкретну стать у розділі Стать фільтр.

Безпечно та безпечно

Система штучного інтелекту автоматично стежить за порушеннями правил чату, також у нас є система модерації 24/7! Коли ви насолоджуєтеся підбором у випадковому відеочаті, екран буде розмитим у разі поганої поведінки контролюється системою ШІ. Якщо ви виявите, що хтось поводиться неналежним чином, повідомте про це, і ви це зробите більше не зможе переглядати їхні профілі чи збігатися з ними. Ми зосереджені на створенні безпечного та здорового спільноти без будь-якої невідповідної поведінки. Тому не варто турбуватися про власну безпеку.

Безкоштовний чат

Відеодзвінки на Heyy абсолютно безкоштовні. Ви можете познайомитися з новими людьми з багатьох культур унікальний досвід безкоштовного живого випадкового відеочату та відеодзвінка, безкоштовного голосового чату та безкоштовного текстового повідомлення чат!

Живі переклади

Додаток з’єднує вас з новими друзями з усього світу. Не соромтеся говорити та спілкуватися рідною мовою мовою, оскільки всі розмови можна перекладати в режимі реального часу. Більше немає мовних кордонів!

Будь-яка платформа

Як ідеальне доповнення до нашого додатка Heyy, ми раді оголосити про запуск на основі веб-браузера платформа чату. Тепер ви можете заводити нових друзів і знайомитися з новими людьми, де б ви не були.