DARMOWY
ANONIMOWY

APLIKACJA CZAT

Ciesz się anonimowym czatem z nieznajomymi. Wypróbuj naszą anonimową aplikację do czatowania za darmo. Nasz losowy Witryna czatu wideo ułatwia poznawanie nowych ludzi z całego świata!

ZACZĄĆ ROZMAWIAĆ
Potwierdzam, że przeczytałem i zgadzam się z Umowa dotycząca warunków użytkowania oraz Polityka prywatności . I zaświadczam, że mam ukończone 18 lat i osiągnąłem pełnoletniość w miejscu zamieszkania.
Naprawdę Anonimowy

Co najbardziej przeszkadza Ci w kontaktach społecznościowych online? Wyciek prywatności? Brak tematów? Fobia społeczna czy wstyd? Powiem ci coś, wszystkie te problemy mogą być po prostu rozwiązane przez Heyy - naprawdę anonimowego i bezpieczna aplikacja do czatu wideo, w której możesz łączyć się z nowymi osobami ukrytymi za MASKĄ! Pomaga maskować swoją sekretną tożsamość, zaprzyjaźniaj się online i poznaj nowych ludzi. Teraz porozmawiaj z przyjaciółmi i przypadkowymi nieznajomymi tak samo, dziel się i odkrywaj sekrety, swobodnie szepcz i plotkuj, i ciesz się darmowymi randkami... prywatnie bez utraty anonimowości.

Filtr płci

Ułatwiamy znalezienie osoby, której szukasz. Po prostu rozpocznij losowe połączenie z filtrem płci, aby znaleźć najlepsze dopasowanie. Jeśli chcesz rozmawiać tylko z dziewczynami lub chłopcami, możesz wybrać określoną płeć w sekcji Płeć Filtr.

Bezpieczny i pewny

System AI automatycznie monitoruje naruszenia zasad czatu, mamy również system moderacji 24/7! Kiedy lubisz dopasowywać się na losowym czacie wideo na żywo, ekran będzie rozmyty, gdy złe zachowanie jest monitorowany przez system AI. Jeśli zauważysz, że ktoś zachowuje się niewłaściwie, zgłoś go, a tak się stanie nie będą już mogli zobaczyć ich profili ani dopasowywać się do nich. Koncentrujemy się na budowaniu bezpiecznego i zdrowego społeczność bez niewłaściwych zachowań. Nie musisz więc martwić się o własne bezpieczeństwo.

Darmowe rozmowy

Rozmowy wideo są całkowicie bezpłatne w Heyy. Przez cały czas możesz poznawać nowych ludzi z wielu kultur wyjątkowe doświadczenie bezpłatnego losowego czatu wideo na żywo i rozmowy wideo, bezpłatnego czatu głosowego i bezpłatnego tekstu czat!

Tłumaczenia na żywo

Aplikacja łączy Cię z nowymi przyjaciółmi z całego świata. Zapraszam do rozmowy i czatowania w swoim ojczystym języku język, ponieważ wszystkie rozmowy mogą być tłumaczone w czasie rzeczywistym. Koniec z granicami językowymi!

Każda platforma mile widziana

Jako doskonałe uzupełnienie naszej aplikacji Heyy, z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie przeglądarki internetowej platforma czatu. Teraz możesz zawierać nowe znajomości i poznawać nowych ludzi, gdziekolwiek jesteś.