Omegle Chat

Більше задоволення, ніж чат-рулетка

Безпечний, швидкий текстовий і відеочат із інтелектуальними рекомендаціями AI з оцінкою 5 зірок.

ПОЧНІТЬ Спілкуватися
Я підтверджую, що прочитав і погоджуюся з Угода про умови використання і Політика конфіденційності . Я засвідчую мені не менше 18 років і я досяг повноліття в місці проживання.

Чат через веб-камеру

Зв’язуйтеся з людьми по всьому світу за допомогою веб-камери, відеочату facetime і відкидайте підроблені фотографії. Ви також можете спілкуватися у відеочаті з людьми в різних країнах і мовами всього за кілька хвилин і подорожувати світом, не виходячи з дому. Для Mac OS ви також можете використовувати свій iphone як камеру та перемикатися між передньою та задньою камерами, що дуже зручно у використанні.

Текстовий чат

Відхиліть усіх роботів, наш штучний інтелект визначить і відфільтрує всіх роботів, усі учасники мають бути реальними людьми, не витрачайте час. У той же час ми маємо вбудовану функцію мовного перекладу, навіть коли ми зустрічаємо людей, які говорять різними мовами, ми можемо спілкуватися без перешкод. Текстовий чат у нас безкоштовний, як і автоматичний переклад.

Чат рулетка

З понад 100 тисячами онлайн-дівчат, середній 2S збігається з наступним, майже 10 мільйонів збігів на день. Ми порекомендуємо вам найбільш підходящого незнайомця відповідно до ваших уподобань, незалежно від того, хлопець ви, дівчина чи пара. Ми підтримуємо вхід через Facebook, Google і навіть Apple. Після створення облікового запису вся інформація чату та інформація про друзів буде синхронно збережена на сервері, звичайно, ви можете видалити їх вручну, крім того, ми також можемо надсилати повідомлення у ваш браузер навіть після закриття нашого веб-сайту. МИ — НАЙКРАЩА АЛЬТЕРНАТИВА ЧАТ-РУЛЕТКИ, НАВІТЬ КРАЩА САМА ЧАТРУЛЕТКА.